Salı, Ağustos 14, 2018
Kurumsal Web Tasarım

Elektronik Ticaret Dünyasında Yerinizi Alın

eticaret-webtasarim-banner

E-ticaret, internet üzerindeki tanıtım ve satış faaliyetlerin bütününü kapsar. Ürünlerin ismi, modeli, teknik açıklamaları, kullanım alanları, fiyat ve ödeme bilgisi gibi her türlü katalog bilgisinin web sitesinden yayınlanarak ziyaretçilere sipariş etme imkanının verilmesi e-ticaret siteleri ile mümkün hale gelmiştir.

Çözümlerimiz

  • E-Ticaret Çözümlerimiz

    Hızlı kurulum avantajı sunan e-ticaret sitelerimiz ile ekonomik anlamda fayda elde edilebilir. İşinizle ilgili size özel gereksinimlerin web ortamındaki yazılımları tarafımızdan rahatlıkla uygulanabilmektedir.

  • Özel E-Ticaret Projeleri ve Çözümler

    Özel bir ürün, hizmet veya kampanyalı satış gibi e-ticaret girişimleriniz için özel proje ve çözümler üretiyoruz. Fırsat Siteleri, Kampanya Siteleri, Özel Tanıtım ve Ürün Satışı, Hizmet Satışı….

Kurulum

Web sitesi kurulumunun tamamlanmasının ardından e-ticaret yazılımı entegrasyonu yapılır. Alışveriş sepeti ve sipariş uygulaması kurulur. Üyelik sistemi ve diğer dinamik modüller test edilir. Siteniz yayına hazır hale gelir.

Data Girişi

Ürün ve hizmetlerinizin sayısının çok olduğu durumlarda uzman ekibimiz siteye girilecek verileri seri biçimde giriyor. Data olarak alınması, transfer edilmesi mümkün olan durumlarda sistem entegrasyonu konusunda ar-ge çalışmaları yapıyoruz.

Sanal POS Entegrasyonu

Sanal pos ve ödeme modüllerinin bankadan gelen bilgiler ve teknik yönergeler doğrultusunda entegre edilmesinin ardından kredi kartıyla yayın öncesi testler gerçekleştirilir. Bu aşama, web sitenizin yayına girmeden hemen öncesindeki son aşamadır.