Salı, Ağustos 14, 2018
Kurumsal Web Tasarım

Web Sitesinin Oluşturulmasında A’dan Z’ye Hizmetler

web-tasarim-hizmetleri-img

 

Grafik tasarımı ve kurumsal kimlik çalışmalarının artmasıyla özgün tasarımlar her geçen gün daha da önem kazanmaya başladı. Karga Design Web Studio olarak ekibimizle firmalara özel, özgün tasarımlar yapmakta, referanslarımızın marka potansiyellerine en uygun çözümleri sunmaktayız. Bunları yapmadan önce,

Web sitesi veya grafik tasarımlarını hazırlarken önce müşterimizi “BİLİNÇLİ BİR MÜŞTERİ” yapmak için çabalıyoruz.

Yapacağımız tasarımın tüm detaylarını, önerilerimiz ile doküman halinde müşterimize sunum olarak hazırlıyoruz.

Sunum ile birlikte müşterilerimizi de yapacaklarımız konusunda bilgilendirip teklifimizi sunuyoruz.

Sonucunda size ve sektörünüze en uygun grafik tasarımlarını hayata geçiriyoruz.

Şirketlere Özel

Firmaların ortak beklentilerinin neler olduğu ve hedeflere nasıl ulaşılacağı konusundaki birikim ve deneyimimiz, en önemli tercih sebebimizdir. Kaliteli, hızlı ve esnek çözümlerimizi mutlaka inceleyin.

E-ticaret

Yeni satış kanalı oluşturma girişimlerinizin başarılı sonuçlar vermesi için ihtiyacınız olan projenin her adımında çözüm ve hizmetlerimiz bulunuyor. Tasarım, üretim, tanıtım gibi sürekli hizmetlerimizi inceleyin.

Özel Çözümler

Bireysel veya kurumsal özel tanıtımlar, sunumlar, portfyolyo gösterimleri, bloglar, fotoğraf ve video galerileri gibi özel çözümler için sizlere her türlü web sitesini oluşturma konusunda çözüm üretiyoruz.

Yeni bir başlangıç için ilk adımı atın!

Değerlendirme

Firmanızın hedefleri ve size özel web çözümlerinin belirlenmesi amacıyla faaliyet alanınız, pazarınız ve rakiplerinizin durumu incelenerek hedefler degerlendirme-iconbelirlenir. Mevcutkaynaklarla neler yapılabileceği ve ihtiyaç duyulacak kaynakların nasıl oluşturulabileceği konusunda danışmanlık verilir

Çözüm Teklifi

Belirlenen hedeflere ulaşmak için izlenecek adımlar konusunda çözüm önerilerimizi bütçe teklifimizle birlikte sunarız. Web sitenizin kapsamı, cozum-onerisi-iconsahip olduğu web yazılım uygulamaları ve hizmet vereceğimiz süre kriterlerine göre web tasarım hizmetlerinin fiyatı belirlenir.

Yeni web siteleri rekabet gücünü artıyor

Günümüz internet dünyasının önceliklerini dikkate alarak hazırlanmış web siteleri yüksek performans beklentilerini karşılamaktadır.

  • Anlaşılır ve kolay kullanım
  • Arama motorlarıyla uyumluluk
  • Her bilgisayarda ve kullanılan browserda uyumluluk
  • Hızlı gezilebilme
  • W3C standartlarına uygun hatasız kodlama
  • Görsel bütünlük ve estetik
  • Kullanımı kolaylaştıran, sunumu zenginleştiren web uygulamaları
  • Sosyal medya bağlantıları
  • Video gösterimleri