Şirketiniz ve firmanız için bir neden web tasarımı yaptırmanız gerektiğini, web sitesi tasarımı yaptırdığınızda size getirileri ve kazandırdıkları, size ne derecede faydalı olabileceği hususlarında ayrıntılı bilgi sahibi olacaksınız. Lakin bu konu hakkında bilgi almak istiyorsanız, lütfen bu yazımızı sonuna kadar okuyup inceleyiniz. Bu sizin menfaatinize olacaktır.

Web Tasarımın Ticari Faydaları ve Yararları

Faaliyet gösterdiğiniz sektör ve alanda bin bir emek ve özveri ile oluşturduğunuz ürün ve hizmetleriniz için birçok türde tanıtım ve reklam imkânları mevcuttur. Fakat bu tanıtım imkânlarının yarısından çoğunun masraf ve maliyetleri çok yüksek meblağlarda ve kalıcı değildir. Bu sebeple kobi ve ufak çaplı firmalar ile yeni açılan şirketler için bu son derece can sıkıcı bir durumdur. Tam da bu noktada imdadımıza çağımızın en büyük nimeti olan internet yetişmektedir.

web

Örnek vererek açıklamak gerekirse;

Ürün ya da hizmetinizin tanıtımını yapmak istiyorsunuz diyelim, aklınıza ilk gelen reklam ve tanıtım yolu nedir? Tabi ki Broşür veya Katalog basılarak dağıtımı değil mi?

 

Piyasa araştırmalarına istinaden bu tarz bir çalışmanın ve tanıtımının maliyeti aşağı yukarı 1000 TL. İle 2000 TL. Arasında değişmektedir. Ayrıca yapım, basım ve dağıtım süresinin de bir o kadar da yüksek olduğunu siz de tahmin edebilirsiniz. Yani vakit ve para kaybı çok fazladır. Bir de tüm bu çalışmaların geri dönüşümü ne kadar olumlu olacaktır, o da bir muamma.

Tüm bunların yanı sıra, bu tanıtım alanına harcayacağınız para ve zamanın yarısını web sitesi tasarımı çalışmalarına ayırsanız, durum göründüğünden daha farklı bir boyuta ulaşacaktır.

Her Şirket ve Firma Web TasarımYaptırmak Zorunda mı?

Türkiye’de faaliyet gösteren tüm ticari işletmelerin web sitesi edinme zorunluluğu, yasa ve kanunlar çerçevesinde mecburi kılınmıştır. Ayrıca yaptırım ve cezai işlemleri de bulunmaktadır. Hâlbuki fayda ve yararları saymakla bitmeyen böyle bir tanıtım imkânından hangi firma ve şirket yararlanmak istemez ve kaçar ki?

Bizimle İletişime geçin size etkili bir web tasarım için yardımcı olalım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here