Sizi sanal dünyaya başarılı bir şekilde taşıyacak olan bir web tasarım firmasını seçerken dikkat etmenizi belirteceğimiz önemli unsurlardan biri de görüşmüş olduğunuz firmanın vermeyi taahhüt ettiği hizmetleridir. Bu biz olalım veya olmayalım, hizmet alacağınız web tasarım firmasını belirlerken ele alınacak olan projenin tasarım aşaması sırasında, tasarım esnasında ve tasarım işlemleri sonrasında sizleri internet mecrasında çok daha iyi yerlere taşıyabilmesi için vereceği destek hizmetlerini dikkate almalısınız.

Web sitenizin tasarımını ve programlama işlemlerini yaptıracağınız firmanın içerik yönetim sistemi (CMS – Content Management System) hizmeti sağlıyor olması önemli bir etkendir. Bu hizmet size ve web sitenize özel yazılan bir program sayesinde sitenizin içeriğini düzenlemenizi ve ayrıca kontrol etmenizi sağlamaktadır.

Hizmet alacağınız web tasarım firmasının, size sadece tasarım ile alakalı değil ayrıca içerik yönetim sistemi – CMS hizmeti, yazılım geliştirme ve web tabanlı programlama hizmetlerini sunuyor olması gerekmektedir. Web sitenizi oluşturan web sayfalarınızın hack işlemlerine karşı korunması ve barındırılması için web barınma (Hosting) hizmeti vermeli, web tasarım ve programlaması hizmeti sonrasında gerekli olan profesyonel destek hizmetlerini sizlere sunuyor olmalıdır. Web barınma hizmetini sağladığı sunucu-ları güvenli ve güncel olmalı, ayrıca hızlı bir internet sağlayıcısı tarafından desteklenmelidir.

Karga Web Tasarım olarak sunmuş olduğumuz tüm bu hizmetler ile bu sektörde güvenilir olmakla birlikte, marka bilinilirliğimizi arttırarak, öncelikli prensibimiz müşteri odaklı, Google ve diğer arama motorları ile uyumlu, modern ve estetik tasarımlar ile bütünleşmiş web siteleri tasarlamaktayız.

5 YORUMLAR

  1. Fiyatlarınız bahsettiğiniz içerikler kadar etkileyici ise yaptıracağım Web sitesi için sizden hizmet almak isterim. İyi çalışmalar.

  2. Web Tasarım firmalarının yaptığı tasarımların kesinlikle en önemlisi özgün olmalı. Sağdan soldan alınıp düzenlemeler yapılan temalarla başarı elde edilemez. Bir çok firma şuan bunu yapıyor. Bu arada içeriğinizdeki, düzgün ve etkileyici anlatımdan dolayı sitenizi favori listeme aldım.

  3. Web tasarım ile ilgili az da olsa bilgisi olan girişimcilerin firma kurduğu bu zamanda çok güzel bir yazı olmuş. Tamam sen bir girişimci olabilirsin ancak bu konuda ne denli konulara dikkat edilmesi gerektiğini bilmelisin.

  4. Web sitenizi incelediğim kadarı ile profesyonel bir web ajansının örnek olması gereken yapıda siteniz var. Ayrıca vermiş olduğunuz bilgiler yeteri kadar açıklayıcı ve güncel.

  5. Süpersiniz, umarım bu şekilde bu sektördeki çalışanların ve iş yaptırmak isteyen kişilerin nelere dikkat etmesi gerektiği hakkında güzel bir fikir edinmesini sağlamışsınızdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here