Pazarlamasını yapmış olduğunuz bir ürün veya sizi temsil eden firmanıza ait bir web sitesi ve aynı zamanda kurumsal bir kimlik oluşturmak için arayış içerisinde bulunuyorsanız eğer size talepte bulunduğunuz her konuda iyi ve kaliteli hizmet verecek bir web tasarım firması ile çalışmanız gerekmektedir. Buraya kadar herşey iyi de, peki bu iyi web tasarım şirketinde nelere dikkat edilmelidir?

1968Olaya profesyonel bir gözle bakılırsa eğer, bir web tasarım şirketi ile çalışmaya başlamadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç unsur bulunmaktadır. Hizmet alacağınız ve karşılığında ücret ödeyeceğiniz için öncelikle çalışacağınız firmanın saygınlığı, alanında ve konusunda uzman olan yeterli bir kadroya sahip olması, kurumsal bir firma olması ve istediğnizde size sunabileceği referanslarının olmasıdır. Nedeni ise, bir firmanın sahip olduğu referanslar daha önce hizmet vermiş olduğu müşterilerin memnuniyetini, yapılmış olan çalışmalarının kalitesini, iş ahlakını ve verdiği hizmeti görebilmeniz açısından en önemli unsurdur.

Hizmet almak için karar vermiş olduğunuz firma ile iletişime geçmek istediğinizde, gereksiz zaman ve efor kaybı yaşamadan kolaylıkla iletişeme geçebilmeli, taleplerinizi ve isteklerinizi anlatabilmeli ve aynı zamanda taleplerinize uygun yanıt alabilmelisiniz.

Web tasarım hizmeti veya kurumsal kimlik çalışmaları hizmetlerini satın aldıktan sonra firmanın size sunduğu destek hizmetleri de firma seçiminiz için en önemli kriterler arasında yer almalıdır.

Sizlere talep ettiğiniz bir web sitesini çok ucuza yaptığını iddia eden web tasarım firmaları olacağı gibi, aynı veya eşdeğer kalitede olan hizmeti orta ölçekli bir maliyette bu hizmeti sunan firmalar ve abartılı çok daha yüksek ücretler ile bu hizmeti veren tasarım firmaları olacaktır. Karga Web Tasarım olarak belirtmek isteriz ki, tercihinizi orta ölçekli ya da profesyonel şirketler arasından yapmanız olacaktır. Sebebi ise, bu işi çok ucuza yaptığını iddia eden firmalar aynı zamanda kalitesiz işler çıkaracaklardır ve bir süre sonra bir değişiklik için kendilerine ulaşmak istediğinizde telefonlarınıza çıkmayacaklardır. Web site tasarımınızın tek seferlik olmacağını, profesyonel ellerde hazırlanmış kaliteli bir web sitesinin size ve kurumunuza katacağı faydaları düşünürseniz eğer, sizlere süreklilik sağlayacak tasarım hizmetleri sunan firmalarla çalışmanızı öneririz.

Profesyonel Web TasarımKarga Web Tasarım olarak bu bilgileri size ayrıntılı olarak sunmak isteriz. Sitenizi yenilemek yada revize etmek isterseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Ulaşım bilgilerimizi veya iletişim formumuzu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

5 YORUMLAR

  1. Merhabalar, paylaşımlarınızı büyük bir dikkatle takip ediyor ve inceliyorum. Web sitemizin trafik artışında ve dolaylı olarak arama sonuçlarında etkin bir hale gelmeye başlamasında sizin paylaşımlarınız çok önemli bir yer alıyor. Profesyonel anlamda sizlerden destek alabiliyor olmamız için Konya’da şubeniz var mı?

    • Aytekin bey merhaba. Paylaşımlarımızı takip edip uygulama sonucunda başarıya ulaşmanız bizi memnun etti. Bizlerden destek alabilmeniz için internete bağlanabilen her türlü elektronik cihaz sayesinde size bir “tık” uzaklıktayız. Malesef ki istanbul dışı hiç bir şehrimizde şubemiz yok. Destek almak istediğiniz konuşarı bize mail atarak veya telefonla ulaşarak belirtebilirsiniz. Sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüşte bulunuruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here