Salı, Ağustos 14, 2018
Kurumsal Web Tasarım

Web Sitesinin Oluşturulmasında A’dan Z’ye Hizmetler

web-tasarim-hizmetleri-img1
Web tasarım konusunda uzmanlık gerektiren tüm hizmetler firmamız bünyesinde müşterilerimize sunulmaktadır. Yayın öncesi hazırlık, strateji belirleme, sitenin oluşturulması ve yayından sonraki tüm süreçlerde Karga Web Tasarım, çözümleriyle işlerinizin geliştirilmesinde büyük rol oynuyor.

Şirketlere Özel

Firmaların ortak beklentilerinin neler olduğu ve hedeflere nasıl ulaşılacağı konusundaki birikim ve deneyimimiz, en önemli tercih sebebimizdir. Kaliteli, hızlı ve esnek çözümlerimizi mutlaka inceleyin.

E-ticaret

Yeni satış kanalı oluşturma girişimlerinizin başarılı sonuçlar vermesi için ihtiyacınız olan projenin her adımında çözüm ve hizmetlerimiz bulunuyor. Tasarım, üretim, tanıtım gibi sürekli hizmetlerimizi inceleyin.

Özel Çözümler

Bireysel veya kurumsal özel tanıtımlar, sunumlar, portfyolyo gösterimleri, bloglar, fotoğraf ve video galerileri gibi özel çözümler için sizlere her türlü web sitesini oluşturma konusunda çözüm üretiyoruz.

Yeni bir başlangıç için ilk adımı atın!

Değerlendirme

Firmanızın hedefleri ve size özel web çözümlerinin belirlenmesi amacıyla faaliyet alanınız, pazarınız ve rakiplerinizin durumu incelenerek hedefler degerlendirme-iconbelirlenir. Mevcutkaynaklarla neler yapılabileceği ve ihtiyaç duyulacak kaynakların nasıl oluşturulabileceği konusunda danışmanlık verilir.

Çözüm Teklifi

Belirlenen hedeflere ulaşmak için izlenecek adımlar konusunda çözümönerilerimizi bütçe teklifimizle birlikte sunarız. Web sitenizin kapsamı, degerlendirme-iconsahip olduğu web yazılım uygulamaları ve hizmet vereceğimiz süre kriterlerine göre web tasarım hizmetlerinin fiyatı belirlenir.

Yeni web siteleri rekabet gücünü artıyor

Günümüz internet dünyasının önceliklerini dikkate alarak hazırlanmış web siteleri yüksek performans beklentilerini karşılamaktadır.

  • Anlaşılır ve kolay kullanım
  • Arama motorlarıyla uyumluluk
  • Her bilgisayarda ve kullanılan browserda uyumluluk
  • Hızlı gezilebilme
  • W3C standartlarına uygun hatasız kodlama
  • Görsel bütünlük ve estetik
  • Kullanımı kolaylaştıran, sunumu zenginleştiren web uygulamaları
  • Sosyal medya bağlantıları
  • Video gösterimleri