Salı, Ağustos 14, 2018
Kurumsal Web Tasarım

web-yazilim-programlama-img

Günümüzde her ne kadar farketmesek de web sitelerinin arka planlarında çeşitli web programlama unsurları çalışmaktadır. Bir programlama uygulaması basit bir iletişim formu olabileceği gibi, geniş kapsamlı bir e-ticaret sitesi kadar da karmaşık yapıya sahip olabilir.

Bu programların her biri de hedefe en kısa yoldan en zahmetsiz şekilde ulaşabilmeyi sağlamaktır.

Günümüzde en yaygın kullanılan programlama türlerinden biri, var olan sitenin içeriğini bir yönetim paneli yardımıyla değiştirip güncellemesini sağlayan yapıdır. Karga Design Web Studio sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için kodlanmış, bu yüzden sade ve uygulanması kolay, güncelleştirilebilir web programları yazar.

Web Yazılımları ve Programlama

Web sitenizin yazılımı ile sahip olacağınız yönetici paneli; web sitenizi istediğiniz şekilde güncelleyebilme, sitenizdeki bir yazıyı veya bir resmi ekleyip çıkartabilme gibi imkanlar sunuyor. Esnek çözümlerle taleplerinize uygun olarak web yazılım hizmeti satın alın.

Endüstriyel standartlarda kullanıma uygun, web tabanlı e-iş çözümleri sunuyoruz. Kurumunuz için ihtiyaç duyduğunuz iş akış programları, müşteri ilişkileri, finansal işlemler, insan kaynakları gibi kritik önem taşıyan departmanlarınızı dijital ortama taşıyarak, iş akışınızı hızlandıran çözümler üretiyoruz.

Web yazılım çözümleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz buraya tıklayarak online iletişim formumuz aracılığıyla müşteri temsilcilerimize mesaj gönderip, size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Dokümanların gözden geçirilmesi ve güncellenmesi

Web siteniz için gereken dokümanların belirlenerek bunların gözden geçirilmesi, bu süreçte kullanılacak materyallerin temin edilmesi gibi hizmetler web tasarım sürecinde önem taşımaktadır.

Sitenin başarısı nasıl ölçülür?

Eğer sitenizin hedefi satışlarınızı artırmaksa, internet kanalıyla yeni müşterilerin gelmesiyle satışlarınızın artması sitenizin başarısını gösterir. Sitenize çok sayıda ziyaretçi girmesi önemlidir. Fakat sitede aradıklarını bulabilmeleri, sitenizde uzun zaman kalmaları ve sitenizi gezmeleri de en az ziyaretçi sayısı kadar önem taşımaktadır